گیفت کارت اسپاتیفای چیست و چگونه کد Gift Card آن را ردیم کنیم؟


اسپاتیفای یکی از پلتفرم‌های مطرح و محبوب پخش موزیک و پادکست است که توانسته تا بدین جای فعالیت خود، کاربران زیادی را جذب کند. شما می‌توانید بصورت رایگان از اسپاتیفای استفاده کنید، اما دسترسی محدودی به خدمات گسترده‌ی این پلتفرم خواهید داشت؛ محدودیت‌هایی مانند تبلیغات، عدم امکان گوش دادن بصورت آفلاین و مواردی از این قبیل. ما در فراسیب اشتراک پریمیوم اسپاتیفای را با بهترین کیفیت و قیمت ممکن به شما ارائه می‌کنیم تا بتوانید این محدودیت‌ها را از سر راه خود بردارید. در ادامه نحوه ردیم کردن کد گیفت کارت اسپاتیفای را با هم بررسی خواهیم کرد…

 

اگر ایده‌ای برای هدیه دادن به عزیزان خود ندارید، گیفت کارت اسپاتیفای می‌تواند گزینه‌ی جذاب و متفاوتی باشد، زیرا اکثر افراد موسیقی را دوست دارند و در طول روز از آن استفاده خواهند داشت.

 

آموزش استفاده از گیفت کارت اسپاتیفای

بعد از خرید گیفت کارت Spotify، باید برای ردیم کردن کدی که دریافت کردید اقدام کنید. فرایند استفاده از گیفت کارت اسپاتیفای بسیار ساده است؛ البته شما از طریق اپلیکیشن در تلفن همراه خود نمی‌توانید این کار را انجام دهید و به یک مرورگر (مانند Google Chrome، FireFox و …) برای ردیم کردن کد گیفت کارت اسپاتیفای نیاز دارید.

  • قدم اول: مرورگر خود را باز کنید (در موبایل و یا در کامپیوتر) و مطمئن شوید که اتصال اینترنت برقرار است.
  • قدم دوم: وارد آدرس www.accounts.spotify.com/login شده و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، به اکانت خود لاگین کنید.
  • قدم سوم: بر روی نام کاربری (username) خود در گوشه سمت راست بالای پنجره کلیک کنید و سپس روی Account کلیک کنید.
  • قدم چهارم: به لینک www.spotify.com/us/account/overview بروید و سپس بر روی دکمه‌ی Redeem از پنجره‌ی پاپ آپ (pop-up) باز شده کلیک کنید.
  • قدم پنجم: در این قسمت باید PIN درج شده بر پشت گیفت کارت خود و یا کد پریمیوم دریافتی از رسید فروشگاه را وارد کنید.

اشتراک پریمیوم اسپاتیفای Spotify Premium

  • قدم ششم: آدرس و کد پستی (ZIP code) خود را وارد کنید و سپس بر روی دکمه‌ی Continue کلیک کنید تا مراحل تکمیل شود. همچنین می‌توانید از آدرس بدون مالیات (Tax Free) زیر برای پر کردن این فرم استفاده کنید تا از مبلغ گیفت کارت، مالیات کم نشود.

Address: 1 FIRST AMERICAN WAY
City: SANTA ANA
State: California
ZIP code: 92707

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید