خرید گیفت کارت اپل موزیک

گیفت کارت اپل موزیک

گیفت کارت اپل موزیک چیست؟

گیفت کارت/کدهای اپل به خرید کالاها و خدمات از فروشگاه اپل اشاره دارد که برای خرید در اپ استور، اپل تی وی، اپل موزیک، آیتونز، اپل آرکید، اپلیکیشن اپل استور، apple.com و اپل استور استفاده می شود.

گیفت کارت اپل موزیک آمریکا
اپل موزیک آمریکا
گیفت کارت اپل موزیک کانادا
اپل موزیک کانادا

اپل استور – گیفت کارت آیتونز

این کارت هدیه یک کد بازخرید 16 رقمی است که با X شروع می شود. مشتریان بالقوه می توانند از آن برای دسترسی به برنامه ها، بازی ها، موسیقی، فیلم ها، نمایش های تلویزیونی، کتاب ها و iCloud استفاده کنند. پس از خرید بسته، تحویل فوری از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

تحویل فوری با ایمیل و محدودیت های منطقه ای

وقتی مشتریان به پرداخت ادامه می دهند، از تحویل فوری از طریق ایمیل لذت می برند. همچنین باید به محدودیت‌های منطقه‌ای بسته‌های آیتونز توجه کنید، زیرا حساب شما و مکان بسته باید برای دسترسی به بسته‌ای که خریداری کرده‌اید سازگار باشد.

آیا گیفت کارت اپل تاریخ انقضا دارد؟

این محصول تاریخ انقضا ندارد، بنابراین می توانید در هر زمان از کدها استفاده کنید.

چگونه موجودی حساب اپل را بارگیری کنیم؟

می‌توانید کارت‌های هدیه اپل را شارژ کنید یا در هر زمانی فوراً به حساب اپل خود پول اضافه کنید. پس از آن، می‌توانید از موجودی خود برای پرداخت محصولات اپل، لوازم جانبی، برنامه‌ها، بازی‌ها، موسیقی، فیلم‌ها، برنامه‌های تلویزیونی، iCloud، بسته به نحوه تماس با آن استفاده کنید.

می توانید به راحتی کارت هدیه خود را در iPhone، iPad، iPod touch خود شارژ کنید، کد 16 رقمی خود را پیدا کنید و سپس به فروشگاه برنامه در iPhone، iPad یا iPod touch خود بروید، برنامه را باز کنید، به دنبال بخشی با علامت Tap Today بگردید. در پایین صفحه، بالای صفحه، روی دکمه ورود به سیستم یا عکس خود ضربه بزنید. می‌توانید «Redeem Gift Card/Code» را انتخاب کنید. سپس می توانید از بسته خود لذت ببرید.