گیفت کارت بتل نت بلیزارد

گیفت کارت بتل نت بلیزارد

خرید گیفت کارت بتل نت

گیفت کارت های بتل نت قابل شارژ روی اکانت هایی که از گذشته کشور ایران ست شده نمی باشد. کشور اکانت باید همسان با ریجن اکانت انتخاب شود.

با خرید گیفت کارت بتل نت شما می توانید تمامی هزینه های مربوط به بازی های شبکه Battlenet را پرداحت نمایید.

گیفت کارت بتل نت بلیزارد آمریکا
گیفت کارت بتل نت بلیزارد آمریکا
گیفت کارت بتل نت بلیزارد اروپا
گیفت کارت بتل نت بلیزارد اروپا

چرا از گیفت کارت بتل نت استفاده کنیم؟

پس از شارژ گیفت کارت BattleNet می توانید اقلامی مثل خرید بازی در بتل نت ، دریافت Loot Boxes ، خرید پک ها و دیگر خدمات در battle.net استفاده کنید. شما با استفاده از موجودی Blizzard خود غیر از خرید بازی های بلیزارد ، خرید آیتم ها و خدمات دیجیتال می توانید حتی آنرا به دوستان خود که در بتل نت عضو هستند نیز هدیه دهید. در واقع اعتبار بلیزارد قابل انتقال به اکانت همسان دیگر نیز می باشد.

برای مثل شما می توانید Balance و اعتبار خود را در Overwatch یا خرید پک در Heartstone ، بازی Starcraft یا حتی خرید درون بازی Diablo III هم اشاره ای کرده باشیم. نکته دیگر اینکه درست هست که بازی Warcraft هم گیفت کارت وارکرفت اختصاصی نیز دارد ولی بدانید که همگی عضوی از شبکه بتلنت می باشند.

سایر امکانات این گیفت کارت

خریدهای درون بازی WOW مثل خرید انتقال کاراکتر یا تغییر Faction ها و آنلاین کردن آیتم های درون وارکرفت مثل Pets یا Mounts یا Helms که در فروشگاه بلیزارد قابل خرید باشند، همگی با گیفت کارت بت نت قابل خرید می باشند.

نکات مهم در خرید گیفت کارت بتل نت

پس از خرید گیفت کارت Battlenet مرتبط با کشور/ریجن اکانت خود، کد دیجیتال گیفت کارت که بصورت آنلاین و آنی برای شما پس از خرید ایمیل می شود می توانید سریع و ساده اعتبار Battle.net خود را شارژ نمایید. نکته قابل توجه قبل از خرید گیفت کارت بتل نت کشور شما نباید IRAN یا IRN باشد همچنین ریجن شما باید کاملا مطابق ریجن گیفت کارت Battlenet شما باشد. داخل فروشگاه کارت های دلاری ، پوند و یورو بتل نت موجود می باشد که فقط و فقط باید مطابق کشور و واحد کیف پول بلیزارد خود خرید نمایید. پس از تحویل کارت ها هیچگونه تغییر یا عودتی قابل انجام نمی باشد.

گیفت کارت بتل نت را با چه اعتباری می توانم بخرم؟

گیفت کارت بتل نت دلاری در عددهای 20 دلار ، 50 دلار و 100 دلار در دسترس می باشند. همچنین در ریجن انگلیس دارای اعداد 15 پوند ، 19.98 پوندی و کارت بتل نت 40 پوندی United Kingdom در دسترس هستند. پر استفاده ترین بالانس کارت بتل نت در ایران گیفت کارت یورو بتل نت هستند که در اعتبارهای 20 یورو ، 25.98 یورو و 50 یورو بتل نت اروپا در دسترس می باشند.