نحوه خرید بازی ایکس باکس با گیفت کارت

بازی ایکس باکس

شما می‌توانید با استفاده از گیفت کارت ایکس باکس، بازی های ایکس باکس را خریداری کنید. گیفت کارت‌های ایکس باکس به عنوان روشی برای پرداخت در فروشگاه ایکس باکس مایکروسافت عرضه می‌شوند. با استفاده از این کارت‌ها، شما می‌توانید مقدار مشخصی از پول را به حساب خود اضافه کرده و سپس با آن‌ها بازی‌ها و محتوای دیگری را در فروشگاه ایکس باکس خریداری کنید. لازم به ذکر است که گیفت کارت‌های ایکس باکس باید برای همان منطقه جغرافیایی با حساب ایکس باکس شما مطابقت داشته باشند.

نحوه خرید بازی توسط گیفت کارت ایکس باکس

برای خرید بازی با گیفت کارت ایکس باکس، مراحل زیر را دنبال کنید:

1. در ابتدا، باید گیفت کارت ایکس باکس را تهیه کنید. این کارت‌ها را می‌توانید از فروشگاه‌های معتبری مانند Amazon و Best Buy یا از فروشگاه‌های آنلاین مثل Microsoft Store و Amazon.com به صورت آنلاین خریداری کنید.

2. سپس به فروشگاه ایکس باکس مایکروسافت بروید و با حساب کاربری خود وارد شوید.

3. با استفاده از بخش جستجوی فروشگاه، بازی مورد نظر خود را پیدا کنید.

4. پس از انتخاب بازی، گزینه “Buy” یا “Purchase” را انتخاب کنید.

5. در قسمت پرداخت، گزینه “Redeem a gift card” را انتخاب کنید.

6. سپس کد گیفت کارت ایکس باکس را وارد کنید و دکمه “Redeem” را بزنید.

7. پس از وارد کردن کد گیفت کارت، مبلغ موجود در کارت به حساب کاربری شما اضافه خواهد شد و شما می‌توانید با آن بازی‌های خود را خریداری کنید.

با این روش، شما می‌توانید با استفاده از گیفت کارت ایکس باکس، بازی‌های مورد علاقه خود را به راحتی و بدون نیاز به استفاده از کارت اعتباری خریداری کنید.

چه بازی هایی میتوان با گیفت کارت ایکس باکس خریداری کرد؟

شما با استفاده از گیفت کارت ایکس باکس می‌توانید از فروشگاه ایکس باکس مایکروسافت، بازی‌ها و محتوای دیگری را خریداری کنید. برخی از بازی‌هایی که می‌توانید با استفاده از گیفت کارت ایکس باکس خریداری کنید عبارتند از:

– Halo Infinite
– Forza Horizon 5
– FIFA
– Madden NFL
– Call of Duty
– Battlefield 2042
– Far Cry 6
– Resident Evil
– Hitman
– Assassin’s Creed

همچنین، شما می‌توانید با استفاده از گیفت کارت ایکس باکس، اشتراک Xbox Game Pass را خریداری کنید که شامل دسترسی به بیش از 100 بازی ایکس باکس و بازی‌های اختصاصی شرکت مایکروسافت است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید