گیفت کارت شرکت EA

گیفت کارت شرکت EA

با خرید گیفت کارت شرکت EA اکسس ایکس باکس EA Access می توانید مجموعه ای از بهترین بازی های شرکت EA (تولید کننده فیفا، بهترین بازی های رشته های ورزشی در دنیا) را بدون پرداخت هزینه اضافه دیگر در مدت زمان مشخص شده بازی کنید.

اشتراک EA Access PlayStation
اشتراک EA Access PlayStation
اشتراک EA Access XBOX
اشتراک EA Access XBOX
اشتراک EA Play
اشتراک EA Play
اشتراک EA Apex
اشتراک EA Apex

همچنین با خرید گیفت کارت اکسس ایکس باکس (EA Access) عضو کلوپ این کمپانی خواهید شد و اعضا از ۱۰ درصد تخفیف خرید سایر اقلام دیجیتالی EA بهره مند می گردد. همچنین شما می توانید بازی های EA را قبل از عرضه رسمی تجربه کنید. در حال حاضر شبکه EA Access تنها برای کاربران ایکس باکس، پلی استیشن و پی سی قابل استفاده است. بعد از خرید گیفت کارت اکسس ایکس باکس یک کد شارژ ۲۵ رقمی دریافت میکنید که به سادگی از طریق آموزش های موجود در این صفحه قابل استفاده بر روی اکانت شخصی ایکس باکس می باشد. گیفت کارت اکسس ایکس باکس EA Access نسل جدید کنسول های ایکس باکس وان و سریز را هم ساپورت میکند. گیفت کارت اکسس یا EA Access و EA Play تفاوتی باهم ندارند.

هرچیزی که درباره خرید گیفت کارت EA Access نیاز دارید در فروشگاه آل پینز موجود می باشد. انواع اشتراک EA Access و EA PLAY را میتوانید هم اکنون با قیمت مناسب تهیه کنید.