خرید گیفت کارت گیم استاپ

گیفت کارت گیم استاپ

گیفت کارت gamestop یا به طور خلاصه (GME) به عنوان یک موسسه بازی های ویدیویی شناخته می شود که به فروش بازی های ویدیویی، کالا، ابزارهای کامپیوتری و سایر لوازم جانبی می پردازد. شرکت Gamestop در ایالات متحده آمریکا تاسیس شده است.

گیفت کارت گیم استاپ آمریکا
گیم استاپ آمریکا

گیم استاپ چیست؟

شرکت گیم استاپ Gamestop یک شرکت آمریکایی است که بازی های رایانه ای و نرم افزارهای سرگرمی را به صورت خرده فروشی ارائه می دهد. درواقع می توان گفت گیم استاپ کلکسیون بزرگی از بازی ها مختلف را به کاربران خود ارائه می دهد. مزیت اصلی این فروشگاه این است که گیمرها می توانند بازی های آنلاین خود را به صورت نقدی یا اعتباری تهیه کنند. فروش بازی های قدیمی و خرید بازی های جدید برای گیمرها یکی از امکانات این وب سایت است.علاوه بر این موارد کمپانی گیم استاپ بهترین کنسول های بازی و حتی لوازم جانبی مورد نیاز را به طرفدارانش ارائه می کند. شما به عنوان یک گیمر می توانید هر چه که نیاز دارید را از گیم استاپ تهیه کنید.

خرید گیفت کارت GameStop دیجیتالی

بعد از تهیه کردن گیفت کارت گیم استاپ شما می توانید حساب کاربری تان را شارژ کرده و موارد گوناگونی را با آن خریداری نمایید.

این موارد شامل بازی‌های فیزیکی و دیجیتالی، بسته‌های الحاقی (DLC) و سخت‌افزار، اکسسوری های گیمینگ و … هستند. پس از خرید گیفت کارت دیجیتالی GameStop یک کد 19 رقمی به ایمیل شما فرستاده خواهد شد تا با وارد کردن آن در بخش مربوطه بتوانید محصول مورد نیازتان را خریداری کنید.

در ضمن به این نکته توجه داشته باشید که امنیت گیفت کارت های آنلاین نسبت به انواع فیزیکی آن بسیار بیشتر است.

نحوه استفاده از گیفت کارت GameStop

برای استفاده از بازی های آنلاین می توانید از این گیفت کارت استفاده کنید و هر بازی آنلاینی که میخواهید را دریافت کنید. برای خرید گیفت کارت گیم استاپ GameStop می توانید از خدمات مجموعه آی پینز استفاده کنید.

برای فعال سازی کد گیفت کارت گیم استاپ، پین کد به همراه شماره کارت 19 رقمی لازم است تا بتوانید از کارت از طریق وب سایت این شرکت استفاده کنید.

تحویل فوری از طریق ایمیل

به محض تکمیل خرید، از طریق ایمیل به کد خود دسترسی فوری خواهید داشت.