خرید گیفت کارت اسکایپ Skype‌

گیفت کارت اسکایپ Skype

اسکایپ را میتوان یکی از بزرگترین و قدرتمندترین سرویس های برقراری تماس های صوتی و تصویری دانست، البته که اسکایپ بطور رایگان عرضه شده اما برخی امکانات آن مانند تماس تلفنی با اسکایپ از بستر WiFi، ارسال پیامک، برقراری تماس تلفنی به موبایل‌ها و تلفن ثابت، ایجاد تماس گروهی همزمان با ۲۵ نفر، دریافت شماره اختصاصی اسکایپ، ایجاد Call Forwarding، استفاده از Caller ID و ایجاد تماس‌های بین‌المللی از هر تلفنی با کمترین هزینه تماس و… را می توانید با خرید گیفت کارت اسکایپ داشته باشید.

گیفت کارت اسکایپ آمریکا
گیفت کارت اسکایپ آمریکا

گیفت کارت اسکایپ Skype

اسکایپ یکی از زیر مجموعه های شرکت مایکروسافت است و به ویژه در بین کاربران ایرانی محبوبیت زیادی دارد. skype یک نرم افزار قدرتمند و کاربردیست که توسط مايكروسافت ارائه شده است كه بهترين مزيت و كاربرد آن امكان برقراری تماس تلفنی صوتی و تصویری در سرتاسر دنياست.

نرم افزار اسکایپ به دو صورت رايگان و غير رايگان ( استفاده از گيفت كارت اسكايپ جهت شارژ اكانت اسكايپ ) برای كاربران عرضه گرديده است كه در نسخه ی رايگان خيلی از مزيت ها و امتيازهای اسكايپ وجود ندارد.

مایکروسافت تعریف جالبی از نرم افزار و سرویس اسکایپ ارائه می‌کند. اسکایپ برای انجام کار ها توسط یکدیگر در زمانی که از هم دور هستید، است؛ با متن ، صوت، تصویر ارتباط با افراد دیگر ساده تر می‌شود، که این امکانات را اسکایپ در اختیار شما قرار می‌دهد.

با استفاده از نرم افزار اسکایپ می توانید با دیگران برای انجام امور مختلفی مانند کنفرانس های ویدیویی ، گفتگو با دوستان و خانواده در صورتی که طرف مقابل شما هم از برنامه اسکایپ استفاده کند، ارتباط برقرار کنید.
خرید گیفت کارت اسکایپ

برقراری تماس با اسكايپ به صورت رايگان فقط با تماس داخل شبکه ای skype امکان پذیر است به صورتی كه هر دو کاربر داخل شبکه اسکایپ باشند و از اسكايپ استفاده كنند. اما وقتی كه می خواهيد با خارج از شبکه ی اسکایپ تماس برقرار كنيد ( تلفن همراه یا تلفن ثابت ) باید هزینه آن را با خرید گیفت کارت اسکایپ skype پرداخت كرد. به صورتی كه با خريد گيفت كارت اسکایپ ، حساب کاربری خود را شارژ كرده و با شبکه های خارج از اسکایپ نیز تماس بگیرید.

هزينه تماس بين المللی با اسكايپ بسيار ارزان است و با كارت های اعتباری اسكايپ می توان پرداخت نمود. میزان شارژ اسکایپ با مبالغ ۱۰دلاری و ۲۵ دلاری در فروشگاه آی پینز قابل انجام است. می توانید با خرید گیفت کارت اسکایپ یا کردیت اسکایپ، اکانت اسکایپ خود را شارژ کنید و با افرادی که نرم افزار اسکایپ را ندارند بصورت مستقیم تماس متنی یا صوتی برقرار کنید. همچنين به غير از تماس صوتی اسكايپ با داشتن اينترنت پر سرعت امكان برقراری تماس ويديوئی با مخاطب و كاربر مورد نظر نيز خواهيد داشت.
با پرداخت هزینه ای اندک و خرید گیفت کارت اسکایپ به امکانات زیر دسترسی خواهید داشت:

تماس تلفنی با موبایل ها وتلفن های ثابت در سرتاسر جهان
ارسال sms بوسیله اسکایپ
تماس گروهی همزمان با بیش از ۲۵ نفر
استفاده از caller ID
گرفتن شماره اختصاصی اسکایپ
ایجاد تماس های بین المللی از هر تلفنی با کمترین هزینه
تماس تلفنی در اسکایپ به وسیله Wifi
و….

با خرید گیفت کارت اسکایپ از فروشگاه آی پینز و شارژ اکانت اسکایپ خود میتوانید از امکانات پولی و متنوع آن لذت ببرید.