آموزش استفاده از گیفت کارت های نینتندو


بعد از خرید گیفت کارت نینتندو اگر مشکلی در استفاده آن دارید با آموزش استفاده از گیفت کارت های نینتندو با ما همراه باشید. تا کاملا توضیح دهیم که این کار چگونه انجام می شود. ما سعی کردیم بهترین روش را برای شما آماده کنیم.

اول از همه باید بدانید برای استفاه از این گیفت کارت حتما از تغییر آی پی استفاده کنید.

نحوه استفاده در سایت نینتندو

1 – وارد وب سایت ec.nintendo.com/redeem شوید.

2 – روی گزینه Sign in بزنید و اطلاعات خود را وارد کنید و بعد آن مجدد روی Sign in بزنید.

آموزش استفاده از گیفت کارت های نینتندو

3- بعد از وارد شدن کادر زیر را مشاهده می کنید که باید کد 16 رقمی را در قسمت مشخص شده وارد کنید.و گزینه Next کلیک کنید.

4- در صورت نیاز مجددا پسورد خورد را وارد کنید و روی گزینه Redeem کلیک کنید. بعد از وارد کردن با موفقیت گیفت کارت نینتندو سوییچ، یک ایمیل هم از سمت نینتندو برای شما ارسال میشود.

آموزش استفاده از گیفت کارت های نینتندو

5- پس از اینکه رمز عبور خود را دوباره وارد کردید، Redeem را بزنید. به همین ترتیب، شما یک کارت نینتندو eShop را بازخرید کرده اید. موجودی به حساب نینتندو شما اضافه می شود و می توانید از آن برای خرید هر چیزی که می خواهید استفاده کنید.

این هم به صورت آنلاین و هم در خود سوئیچ واقعی شما صادق است. موجودی از دستگاهی به دستگاه دیگر منتقل می شود زیرا مستقیماً به حساب شما مرتبط است.

آموزش استفاده از گیفت کارت های نینتندو

همانطور که دقت کردید برای استفاده از این گیفت کارت باید از نرم افزار تغییر آی پی استفاده کنید تا به مشکل نخورید. امیدواریم با آموزش استفاده از گیفت کارت های نینتندو بتوانید اکانت خود را شارژ کنید و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید