گیفت کارت پابجی موبایل

گیفت کارت پابجی موبایل

PlayerUnknown’s Battlegrounds که با نام PUBG نیز شناخته می‌شود، پس از توسعه بازی‌های ویدیویی فوق‌العاده سرگرم‌کننده، بازی‌های ویدیویی Battle Royale که در سال‌های اخیر بسیار محبوب بوده‌اند، پابجی موبایل نیز در بین بازیکنان بالقوه بسیار محبوب شده است.

گیفت کارت پابجی موبایل گلوبال
گیفت کارت پابجی موبایل گلوبال

معرفی بازی پابجی موبایل

بازی PUBG که سر واژه PlayerUnknown’s Battlegrounds می باشد یک بازی سبک بتل رویال با ویژگی Multiplayer چندنفره می باشد که شرکت طراح بازی آن واقع در کره جنوبی می باشد.

تقریبا دو سال از عمر این بازی می گذرد که شاهد پذیرش این بازی از سمت تمام گیمرهای جهان بوده ایم. به گفته بسیاری از گیمرهای دنیا بازی PUBG Mobile پابجی موبایل آنها را به یاد CS و بعد از به سری Modern Warfare نزدیک کرده که نسخه موبایل آن نیز آنقدر خوب طراحی شده که اغلب به سمت پلتفرم موبایل بازی PUBG علاقه بیشتری نشان داده اند.

نسخه موبایل PUBG یا PlayerUnknown’s Battlegrounds برای هر دو دستگاه اندروید و IOS در دسترس است. PUBG به سرعت با دانلود و اجرای بازی توسط بازیکنان بالقوه در اندروید و IOS بسیار محبوب شد.

بهترین و امن ترین راه برای دانلود PUBG دقیقا همان نرم افزار گوگل پلی استور شما می باشد چرا که با معروف شدن یک بازی یا برنامه همیشه راه های سودجویی برای نفوذ به مصرف کنندگان بالا می رود. پس لینک رسمی دانلود PUBG همین گوگل استور می باشد.

روش های مختلف خرید اعتبار پابجی موبایل

جهت خرید دلار بازی PUBG شما از مسیرهای مختلفی می توانید وارد شوید. برخی با استفاده از گیفت کارت گوگل پلی ، بعضی با استفاده از گیفت کارت رایزر و برخی هم مستقیم سکه یا پول بازی PUBG Mobile را تهیه می کنند، که در سایت آی پینز کلیه موارد برای خرید در دسترس می باشند. که این سایت با قراردادن کد گیفت کارت بصورت آنلاین به شما قابلیت شارژ و خرید یوسی پابجی از ابتدا تا انتها شما را هدایت می کند.