خرید گیفت کارت های ریزر گلد

گیفت کارت ریزر گلد

ریزر گلد (گلوبال) که قبلا با نام ZGold MOL Points و اعتبار MOL میشناسیم. با خرید گیفت کارت ریزر گلد RazerGOLD می توانید جهت خرید اعتبار بازی های آنلاین استفاده کنید. گیفت کارت رازر Razer Gold بیش از 2000 بازی آنلاین را پشتیبانی می کند. با این محصول می توانید اعتبار فیسبوک خود را شارژ کنید Top-up بالانس فیسبوک با ریزر گلد امکان پذیر میباشد. دریافت اعتبار MMO، خرید محتوای دیجیتال و گیم کارد های محبوب بازی ها و خیلی سایت های دیگر از قابلیت های گیفت کارت razer میباشد.

گیفت کارت ریزر گلد آمریکا
ریزر گلد آمریکا
گیفت کارت ریزر گلد گلوبال
ریزر گلد گلوبال
گیفت کارت ریزر گلد برزیل
ریزر گلد برزیل

بازی های معروفی چون GodsWar, The West, Tanki Online, Trove, NINJA SAGA, Wild Guns, CrossFire, Runes of Magic و بطور کل بیش از دو هزار بازی آنلاین و جذاب، که همگی زیر مجموعه گیفت ریزر می باشند.

جهت خرید گیفت کارت Razer می توانید به مقدار مورد نیاز در فروشگاه گیفت کارت آی پینز بصورت آنلاین خرید خود را انجام داده و پس از سپری نمودن مراحل خرید گیفت کارت، محصول خود را روی ایمیل دریافت نمایید.

چرا گیفت کارت Razer Gold

رازر یا ریزر Razer شرکت بزرگ تولید سخت افزارهای حرفه ای گیمینگ دنیا که از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار هست و مخصوصا برای گیمر ها تولید میکند، همچنین RAZER خود در صنعت بازی های آنلاین بصورت گسترده فعالیت داشته و اخیرا در این زمینه شرکت Rixty Entertainment را نیز خریداری کرده و آنرا به سرویس ریزر گلد Razer Gold تغییر نام داده است لازم به ذکر است که اعتبار کاربران سابق ریکستی را هم به پنل جدید Razer Gold انتقال داده و بصورت منصفانه با کاربران سابق ریکستی رفتار کرده است، همچنین اگر شما از قبل گیفت کارت Rixty داشته باشید نیز میتوانید در اکانت Razer خود در ریجن US امریکا از آنها استفاده کنید.