خرید گیفت کارت روبلاکس

گیفت کارت روبلاکس

گیفت کارت روبلاکس Roblox

بازی محبوب داستانی و بازی سازی روبلاکس که گیفت کارت های آن جهت استفاده در بازی جهت خرید روباکس در روبلاکس استفاده می شود را برای شما فراهم کرده ایم.

گیفت کارت روبلاکس
گیفت کارت روبلاکس

خرید این گیفت کارت برای چی ؟

گیفت کارت روبلاکس ساده ترین روش برای افزایش اعتبار برای خرید Robux یا خرید اشتراک پرمیوم روبلاکس می باشد. بطور کلی در بازی روبلاکس یا همان رابلکس دو نوع خرید اصلی وجود دارد که یا شما اشتراک ماهیانه تهیه می کنید یا میزان اعتبار روباکس خود را افزایش می دهید و با خرید Robux خود می توانید خرید ایتم های روبلاکس را انجام دهید.

بازی روبلاکس

راستی یادمون رفت کلا معرفی کنیم روبلاکس چه جور بازی ای هست؟! بازی روبلاکس بطور کلی یک پلتفرم ساخت بازی آنلاین هست که توسط شرکت Roblox Corportation در سپتامبر سال 2006 ایجاد شده که به علاقه مندان کمک میکنه تا با ذهن خلاقشون بازی ها را ساخته و پلن ریزی کنند و بتوانند توسط دیگر کاربران شبکه روبلاکس به اشتراک قرار دهند. این بازی تقریبا بر روی همه ی پلتفرم های موبایل، کنسول گیم و کامپیوتر در دسترس می باشد و جزو بازی های کامپیوتری تک کاربره و چند کاربره می باشد.

 • در صورتی که به بازی‌های چندنفره آنلاین علاقه دارید، می توانید برای خرید گیفت کارت روبلاکس (راب لوکس) اقدام کنید.

  روبلاکس اسم یک بازی سه بعدی است که جزو بازی‌های اکشن و ماجراجویانه می باشد. با استفاده از گیفت کارت روبلاکس
  می توانید درون بازی خرید انجام دهید و بازی شخصی خود را با آیتم‌ها و
  لباس‌های مختلف طراحی و ایجاد کنید. از این بازی به صورت دسته جمعی با
  دوستان خود لذت ببرید.

  گیفت کارت روبلاکس دارای مجموعه بزرگی از بازی‌های اینترنتی است که شما می توانید با خرید گیفت کارت Roblox از طریق پلتفرم‌های مختلف از بازی‌های داخل مجموعه لذت ببرید.

از 5 دلار تا 50 دلار در مارکت های جهانی قابل خریداری هستند که نیاز هست اطلاع داشته باشید که همین کارت ها در سایت آی پینز به فروش می رسد. برای مثال شما یک گیفت کارت 10 دلاری Roblox خریداری کرده اید. طبق آموزش سایت پس از Redeem کردن کد گیفت کارت خریداری شده باید در بخش Roblox Credit اعتبار شما تبدیل به 10 دلار شود. ولی برخی کارتها مستقیما خودشان Robux هستن یعنی معادل همان 10 دلار در مارکت روبلاکس مستقیما به شما Robux شارژ میکنن مثلا بجای 10 دلار شما در بالا سمت راست بازی روبلاکستون مقدار 800 روباکس را خواهید دید. زحمت شما را کم کردن !

ویژگی‌های بازی

پس با توجه به ویژگی‌هایی که در مورد روبلاکس بیان شد، این پلتفرم دارای مشخصات و ویژگی‌های زیر می‌باشد:

 • می‌توانید کاراکتر مورد علاقه خود را طراحی کنید.
 • دارای تصاویر 3 بعدی جذاب می‌باشد.
 • محیط جذاب و مفرحی دارد که امکان یادگیری را برای کاربران فراهم می‌کند.
 • می‌توانید با استفاده از آن به ساخت بازی شخصی با لباس‌ها و آیتم‌های مورد نظر خود اقدام نمایید.

با این گیفت کارت می توانید :

 • کلیه آیتم های مجازی روبلاکس را تهیه کنید.
 • در بازی های مورد علاقه تون می توانید روباکس هارا برای آیتم های جدید مثل آواتار ها یا اضافات بازی خرج کنید.
 • برای رابلکس فن ها هدیه تهیه کنید.
 • میلیون ها بازی رایگان روی شبکه روبلاکس پیدا کنین و آنرا با دوستان خودتون بر روی کامپیوتر، تلفن همراه ، تبلت ، کنسول ایکس باکس و … بازی کنید.