خرید گیفت کارت ویزا وانیلا

گیفت کارت ویزا وانیلا

شرکت Vanilla در آمریکا ویزاکارتی به نام ویزا کارت وانیلا صادر کرده است. ویزا کارت Vanilla یک کارت هدیه‌ی ویزای پیش پرداخت است که می‌توان آن را از اعتبار ۱۰ دلار تا ۵۰۰ دلار تهیه کرد. از این گیفت کارت می‌توان برای معاملات فروشگاهی، آنلاین، تلفنی و سفارشات پستی استفاده کرد.

گیفت کارت ویزا وانیلا آمریکا
گیفت کارت ویزا وانیلا آمریکا

از Visa Card Vanilla می‌توان در سایت‌هایی استفاده کرد که اجازه‌ خرید را به هیچ کارت صادر شده‌ای از ایران نمی‌دهند؛ همچنین در سایت‌هایی می‌توان از ویزا کارت Vanilla استفاده کرد که تنها اجازه‌ی خرید را به دارندگان ویزاکارت های آمریکایی می‌دهند. با توجه به این مواردی که گفته شد، این کارت ها برای کاربران ایرانی که قصد خرید از سایت‌های آمریکایی را دارند انتخاب مناسبی است.

از این ویزا کارت ها می‌توان در سایت‌هایی از جمله اپل، newegg، Digi-key ،Spotify iTunes و همچنین شارژ گوگل ادوردز (Google Adwords) و … بهره برد.

ویژگی های ویزا کارت وانیلا

از جمله ویژگی‌هایی که این گیفت کارت دارد می‌توان به قابلیت اضافه کردن billing address برای انجام خریدهای اینترنتی از طریق پنل کاربری اشاره کرد که می‌توان گفت یکی از موارد پر استفاده در میان کاربران است.

توجه داشته باشید که از این گیفت کارت نمی‌توان در دستگاه‌های خودپرداز و یا برای خریدهای روزانه استفاده کرد.

نحوه استفاده از ویزا کارت Vanilla

استفاده از ویزا کارت Vanilla راحت است. کافی است محصول مورد نظر خود در وب‌سایت‌هایی مثل اپل، اسپاتیفای، آی تونز، گوگل Adwords و … را انتخاب کنید و در بخش پرداخت مشخصات ویزا کارت وانیلا که به ایمیل شده فرستاده شده است را در قسمت مخصوص وارد کنید و در انتهای کلید پرداخت را بزنید. شما همچنین می توانید شارژ آن را به حساب پی پال خود اضافه کنید.

نحوه بررسی شارژ باقی‌مانده در حساب ویزا کارت Vanilla

اگر شما از ویزا کارت خود استفاده کنید و مبلغ سبد خریدتان از شارژ کارت کمتر باشد، باقی مبلغ در کارت باقی می ماند. حالا از کجا بفهمیم کارت‌مان چقدر شارژ دارد؟

برای اطلاع از مبلغ باقی‌مانده حساب کافی است:

۱. ابتدا به وب‌سایت رسمی وانیلا گیفت بروید؛
۲. سپس از قسمت بالای صفحه روی گزینه Check Balance کلیک کنید؛

۳. در صفحه‌ای که باز می شود مشخصات ویزا کارت وانیلای خود را در جای خالی وارد کنید و در انتهای دکمه Sign In را بزنید؛

حالا در صفحه‌ی بازشده می توانید باقی‌مانده حساب خود را مشاهده کنید.