خرید گیفت کارت ایکس باکس

گیفت کارت ایکس باکس

گیفت کارت ایکس باکس xbox یا مایکروسافت مبالغی به صورت پیش فرض و در ارز های مختلف هستند که شما با خریداری آن ها و شارژ انها در اکانت خود در سایت مایکروسافت یا ایکس باکس میتوانید به اندازه مبلغ شارژ شده خود از امکاناتی مثل خرید بازی و نرم افزار و موزیک بهره مند شوید. دقت نمایید که گیفت کارت مربوط به هر کشور را فقط در اکانت آن کشور میتوانید استفاده نمایید.

گیفت کارت ایکس باکس آمریکا
ایکس باکس آمریکا
گیفت کارت ایکس باکس گیم پس
ایکس باکس گیم پس
گیفت کارت ایکس باکس گیم پس اولتیمیت
ایکس باکس گیم پس اولتیمیت
اشتراک ایکس باکس گلد
اشتراک ایکس باکس گلد

موارد استفاده از این گیفت کارت

این گیفت کارت یکی از محصولات جانبی کنسول ایکس باکس است که شرکت مایکروسافت برای بازیکنان و طرفداران خود به بازار ارائه کرده است. با خرید محصول فوق یا گلد ایکس باکس گیمرها تا سقف اعتباری که گیفت کارت خریداری شده اعتبار دارد میتوانند از فروشگاه مخصوص به خود خرید کنند. چند مورد از آیتم هایی که می توان از این فروشگاه خریداری نمود:

  • خرید اعتبار بازی
  • خرید گلد بازی ها
  • معامله با گلد (طلا)
  • دسترسی به بخش خرید و ویژه ها
  • دسترسی به بخش EA ( شرکت Electronic Arts )
  • پیش خرید / Pre Order بازی های ایکس باکس
  • دسترسی و خرید موزیک، فیلم و …

لازم به ذکر است که گیفت کارت XBOX، نه تنها دسترسی شما به XBOX Store که برای کنسول های XBOX 360 می باشند را باز می کند بلکه شما با استفاده از اکانت مایکروسافت خود می توانید از  Windows Store روی کامپیوتر یا Windows Phone خود نیز استفاده نمایید (و بالعکس) .


کارت های EA اکسس هم امکان دسترسی به مجموعه بازی های EA را برای شما فراهم می سازد و می توانید بازی های آینده این شرکت را با قیمت بهتری خریداری کنید. در صورت پیش خرید بازی ها ، زودتر از بقیه گیمرها این عناوین را تجربه کنید ؛ کارت های گیم پس این شرکت نیز برای دانلود و اجرای مجموعه بازی های جدید و قدیمی با قیمت مقرون به صرفه تر مهیا شده است. این محصول می تواند هدیه خوبی به عزیزان یا دوستان شما باشد چرا که شارژ محصول خریداری شده تاریخ انقضا ندارد. در صورت داشتن هرگونه سوال با ما در تماس باشید.

گیفت کارت ایکس باکس لایو همانند گیفت کارت پلی استیشن پلاس مجوزی است برای استفاده از امکانات آنلاین کنسول های ایکس باکس. به طور مثال در مواقعی که میخواهید با دوستتان که در شهر دیگری است به طور مثال Fifa بازی کنید نیاز به داشتن اکانت لایو ایکس باکس را دارید. در مدت زمان های بسیار متنوع ای عرضه میشود.

انواع گیفت کارت ایکس باکس

ایکس باکس (Xbox) دارای چند نوع گیفت کارت مختلف است که به شما اجازه می‌دهد اعتبار به حساب Xbox Live خود اضافه کنید و از آن برای خرید بازی‌ها، اشتراک‌ها، محتوای دیجیتالی و سرویس‌های دیگر استفاده کنید. نوع‌های مختلف گیفت کارت‌های Xbox عبارتند از:

1. Xbox Gift Card (یا Xbox Live Gift Card): این گیفت کارت‌ها معمولاً با ارزش‌های مختلف مانند 10 دلار، 25 دلار، 50 دلار و غیره در دسترس هستند و می‌توانند برای خرید بازی‌ها، اشتراک‌های Xbox Live Gold و Xbox Game Pass، محتوای دیجیتالی و آیتم‌های داخل بازی استفاده شوند.

2. Xbox Game Pass Gift Card: این گیفت کارت‌ها به شما امکان دسترسی به سرویس Xbox Game Pass را می‌دهند. این سرویس به شما اجازه می‌دهد تا به بیش از صد بازی دیجیتالی از کتابخانه Xbox Game Pass دسترسی پیدا کنید. آنها نیز با ارزش‌های مختلف در دسترس هستند.

3. Xbox Live Gold Membership: این گیفت کارت‌ها به شما امکان دسترسی به Xbox Live Gold را می‌دهند، که اجازه بازی آنلاین با دوستان و دسترسی به مزایای اختصاصی شبکه Xbox را فراهم می‌کند. آنها معمولاً با ارزش‌های مختلف از یک ماه تا یک سال در دسترس هستند.

4. Xbox Digital Gift Card: این گیفت کارت‌ها به شما اجازه می‌دهند اعتبار دیجیتال به حساب خود اضافه کنید و آن را برای خرید بازی‌ها، محتوای دیجیتال و سرویس‌های مختلف Xbox استفاده کنید. آنها می‌توانند با ارزش‌های مختلف باشند.

لطفاً توجه داشته باشید که نوع و ارزش گیفت کارت ممکن است بسته به منطقه جغرافیایی شما متغیر باشد، بنابراین بهتر است.

قیمت خرید گیفت کارت xbox

به دلیل نوسانات قیمت ها اگر سوال یا مشکلی در قیمت خرید گیفت کارت ایکس باکس داشتید می توانید با ما درتماس باشید