گیف کارت لیگ لجند

گیفت کارت لیگ لجند

 گیفت کارت لیگ لجند چیست؟

گیم کارت LOL یا گیفت کارت لیگ لجند همان Riot Point ها هستند که شما می توانید با پرداخت هزینه آن را شارژ کنید و با تمام قدرت ممکن از صلاح ها و ادوات جنگی خریداری کنید و به سوی دشمن پیشروی کنید.

گیفت کارت لیگ لجند آمریکا
لیگ لجند آمریکا
گیفت کارت لیگ لجند اروپا
لیگ لجند اروپا
گیفت کارت لیگ لجند انگلیس
لیگ لجند انگلیس
گیفت کارت لیگ لجند ترکیه
لیگ لجند ترکیه

معرفی بازی League Of Legends 

بازی LOL یا همان League Of Legends – بازی لیگ آف لجند – یک بازی از جنس میدان نبرد مولتی پلی آنلاین می باشد.این بازی توسط شرکت ریوت Riot Games برای سیستم عامل های ویندوز و مک اپل طراحی شده است.

جالب است بدانید از مدل های بازی وارکرفت WarCraft III برای طراحی این بازی الهام گرفته شده است. یکی از دلایل پرطرفدار بودن بازی لیگ آف لجند سبک استراتژیک آن است که یادآور افسانه های کهن ما است، گذشته از این آنلاین بودن این بازی در کنار امکان Multiplayer بودن آن جذابیت لیگ لجند را چند برابر می کند.

چرا بازی لیگ لجند؟

در طول این چند سال که بازی در نسخه های مختلف خود تقدیم کاربران و گیمر ها شده به جرات تبدیل به یک بازی اعتیاد آور شده است. برخلاف بسیاری از بازی های این سبک، حریف های این بازی اصلا به راحتی از بین نمی روند و نیاز به اجرای کلیه توانایی های گیمر جهت کشتن کامل حریف بازی خود می باشد.

سایر امکانات و مزایای لیگ لجند

یکی از امکانات ویژه این بازی به دست اوردن امتیاز RP یا Riot Points می باشد که همان امتیازات کسب شده در بازی است. در واقع هرچه امتیاز بالاتری کسب کنید می توانید Hero یا قهرمان های بیشتری را می توانید به تیم جنگی خود اضافه کرده و قدرت تان را بالا ببرید.

 خرید لباس ها و ملزومات اضافی جنگی نیز توسط همین امتیازات خریداری می شوند. محیط گرافیکی بازی League Of Legends کاملا جذاب و رضایت بخش بوده که تابحال توانسته اقشار بیشتری از جامعه از کوچک تا بزرگسال را به خود جذب نماید.

با گیفت کارت لیگ لجند چی کار می تونم بکنم؟

گیفت کارت لیگ لجند قابلیت افزایش RP یا امتیاز ریوت پوینت یا همان گیم کارت می باشد. فروشگاه آی پینز امکان خرید گیفت کارت League Of Legends را برای شما هموطنان عزیز در شرایط تحریم فراهم آورده تا به راحتی بتوانید از امکانات ویژه این بازی استفاده کرده و نهایت لذت را ببرید.