آیا بازی های گیفت کارت پلاس دائمی هستند؟

آیا بازی های گیفت کارت پلاس دائمی هستند؟

آیا بازی های گیفت کارت پلاس دائمی هستند؟ هم بله هم خیر، بسته به نوع بازی و سیاست هر شرکت بازی‌ساز، بازی هایی که با گیفت کارت پلاس خریداری می‌شوند، ممکن است دائمی یا موقت باشند.

بعضی از بازی هایی که با گیفت کارت پلاس خریداری می‌شوند، دائمی هستند و مالکیت آن‌ها برای همیشه برای شماست، به عنوان مثال بعضی از بازی‌های استیم که با گیفت کارت پلاس خریداری می‌شوند، دائمی هستند.

اما در برخی موارد، بازی هایی که با گیفت کارت پلاس خریداری می‌شوند، به صورت موقت ارائه می‌شوند و پس از مدتی منقضی می‌شوند. به عنوان مثال، در برخی بازی‌های آنلاین، شما می‌توانید از گیفت کارت پلاس برای خریداری اشتراک‌هایی مانند Xbox Live Gold یا PlayStation Plus استفاده کنید که به صورت ماهانه یا سالیانه هستند و پس از اتمام مدت زمان اشتراک، شما باید آن را تمدید کنید تا بتوانید به بازی‌های آنلاین دسترسی داشته باشید.

برخی از بازی‌هایی که با گیفت کارت پلاس می‌توانید اشتراک‌های ماهانه یا سالیانه آن‌ها را خریداری کنید شامل موارد زیر می‌شوند:

  • Xbox Live Gold: با اشتراک در Xbox Live Gold، شما به بازی‌های آنلاین Xbox دسترسی خواهید داشت و همچنین می‌توانید با دیگر بازیکنان در سراسر جهان بازی کنید. همچنین این اشتراک بازی‌های رایگان ماهانه و تخفیف‌هایی برای خرید بازی‌های جدید هم فراهم می‌کند.
  • PlayStation Plus: با اشتراک در PlayStation Plus، شما به بازی‌های آنلاین پلی‌استیشن دسترسی خواهید داشت و همچنین می‌توانید با دیگر بازیکنان در سراسر جهان بازی کنید. همچنین این اشتراک بازی‌های رایگان ماهانه و تخفیف‌هایی برای خرید بازی‌های جدید هم فراهم می‌کند.
  • Origin Access: با اشتراک در Origin Access، شما به یک کتابخانه بازی‌های PC از EA دسترسی خواهید داشت، از جمله بازی‌های اصلی، بازی‌های تریلر و بازی‌های قدیمی‌تر. همچنین با اشتراک در Origin Access Premier، شما به همه بازی‌های جدید EA از جمله Battlefield V، FIFA 20 و Anthem دسترسی خواهید داشت.
  • Uplay+: با اشتراک در Uplay+، شما به کتابخانه بازی‌های PC از Ubisoft دسترسی خواهید داشت، از جمله بازی‌های اصلی، بازی‌های تریلر و بازی‌های قدیمی‌تر.

این تنها چند مثال از بازی‌هایی هستند که با گیفت کارت پلاس، می‌توانید اشتراک‌های ماهانه یا سالیانه آن‌ها را خریداری کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید